Uyku ve Fizyoterapi Rehabilitasyon Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
09 Ekim 2018

KONGRE ŞEHRİ
Gaziantep, Türkiye
KONGRE YERİ
Hasan Kalyoncu Üniversitesi

KONGRE WEB SİTESİ
uyku.hku.edu.tr
DAVET
Değerli Katılımcılar,

Hasan Kalyoncu Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü tarafından düzenlenen “Uyku ve Fizyoterapi Rehabilitasyon Sempozyumu” 09 Ekim 2018’de Hasan Kalyoncu Üniversitesi’nde yapılacaktır.

Sempozyumumuz, uyku bozukluklarının rehabilitasyonu alanında ülkemizde ilk olma özelliği taşımaktadır. Bu yönü ile fizyoterapi alanında yeni bir bakış açısı kazandırma konusunda sempozyumumuzun öncü olmasını hedefliyoruz.

Sempozyumumuzda uyku bozuklukları, nefes terapi, vücut farkındalık eğitimi, uyku apnesi ve craniomandibular eklem ilişkisi konulu workshoplar ve rehabilitasyonda uykunun yeri konuları tartışılacak olup, bu alana ilgi duyan sağlık çalışanlarına yol gösterecek bilgiler aktarılacaktır.

Uyku, uyku ve kas iskelet sistemi ilişkisi, fibromiyalji, skolyoz, kalp yetmezliği ve kanserin uyku ile ilişkisi konularıyla doğrudan ya da dolaylı olarak ilgili olan herkesi Sempozyumumuza en samimi duygularımızla davet ediyor ve Sempozyum’un bir parçası olmalarını diliyoruz. Yolu bilimlerinden ve sevgiden geçen herkesi düzenlenecek olan etkinliğimize bekliyoruz.

Prof. Dr. Zerrin PELİN – Prof. Dr. Yavuz YAKUT
Sempozyum Başkanları

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin