KONGRE SEKTÖRÜNÜN EN FAZLA ZİYARET EDİLEN WEB SİTESİ "KONGREUZMANI.COM"
Sponsorluk koşulları ve teklif talebi için tıklayınız.

Üniversitelerde İngilizcenin Eğitim Dili Olarak Kullanımı Bütüncül Bir Yaklaşım 3

KONGRE TARİHİ
09 Kasım 2018

KONGRE ŞEHRİ
K.K.T.C.
KONGRE YERİ
Rauf Denktaş Kültür ve Kongre Sarayı

KONGRE WEB SİTESİ
emi-sempozyum.emu.edu.tr/tr
DAVET
İlki geçtiğimiz Haziran ayında Kadir Has Üniversitesi ve Boğaziçi Üniversitesi işbirliğiyle, ikincisi ise Ekim ayında İzmir Ekonomi Üniversitesinde gerçekleştirilen "Üniversitelerde İngilizce'nin Eğitim Dili Olarak Kullanılması: Bütüncül Bir Yaklaşım" konulu sempozyumlar dizisinin üçüncüsü 9 Kasım 2018 tarihinde Doğu Akdeniz Üniversitesi'nin ev sahipliğinde, Orta Doğu Teknik Üniversitesi Kuzey Kıbrıs Kampusü (ODTÜ-KKK) ve Cambridge University Press'in işbirliğiyle gerçekleştirilecektir.

Yüksek oranda uluslararası öğrenci profiline sahip KKTC üniversitelerinde İngilizce dilinde eğitim verme konusunun enine boyuna ele alınacağı bu sempozyumda, önceki iki sempozyumda olduğu gibi geniş katılımlı bir atölye çalışması da yer alacaktır. Sempozyum, öğretim dili İngilizce olan üniversitelerin sorunlarını, başta karar vericiler olmak üzere İngilizce Hazırlık Okullarının, akademik destek birimlerinin, lisans programlarında İngilizce ders anlatan öğretim elemanları ile bu programlarda öğrenim gören öğrencilerin, kısacası "yüksek öğretimde İngilizce ile eğitim" konusunda KKTC'deki tüm paydaşların katılımına açık olarak tartışmayı amaçlamaktadır.

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2019 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin