Uluslararası Yönetim ve Sosyal Araştırmalar Sempozyumu-UYSAD 2018

KONGRE TARİHİ
17 Kasım - 19 Kasım 2018

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
www.uysadsempozyum.org/uysad2018
DAVET
Kıymetli Bilim İnsanları,

Sizleri Uluslararası Yönetim ve Sosyal Araştırmalar Dergisi’nin ev sahipliği ve University of Central Florida, Jalal-Abad State University ve University of Abuja’nın destekleri ile 17-19 KASIM 2018 tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenecek olan Uluslararası Yönetim ve Sosyal Araştırmalar Sempozyumu’na davet etmekten büyük kıvanç duyuyoruz.

Uluslararası Yönetim ve Sosyal Araştırmalar Sempozyumu yönetim ve organizasyon temalı çalışmalara öncelik vermekle birlikte sosyal bilimler alanındaki diğer çalışmalara da yer vermektedir. Davetimiz, sosyal bilimler alanında çalışma yapan yurt içinden ve yurt dışındaki tüm kişi ve kurumlar için geçerlidir. Sempozyum sunum dili Türkçe ve İngilizce’dir.

Sempozyuma kabul edilen bildiri özetleri ISBN’li Sempozyum Bildiri Özet Kitabı’nda, bildiri tam metinleri ise katılımcıların tercihlerine göre ISBN’li Sempozyum Bildiri Kitabı’nda veya Uluslararası Yönetim ve Sosyal Araştırmalar Dergisi’nde (UYSAD) tam metin makale olarak hakem süreci tamamlandıktan sonra ücretsiz yayınlanacaktır.

Uluslararası Yönetim ve Sosyal Araştırmalar Dergisi 2014 yılında kurulmuş olup doçentlik başvuruları ve akademik teşvik kriterlerini taşımaktadır.

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2019 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin