Uluslararası Meandros Diş Hekimliği Kongresi

KONGRE TARİHİ
23 Kasım - 25 Kasım 2018

KONGRE ŞEHRİ
Kuşadası, Aydın, Türkiye
KONGRE YERİ
Amara Sealight Elite Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.imdec2018.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

2012 yılında temelleri atılan genç bir fakülte olarak, 23-25 Kasım 2018 tarihlerinde sizlerle Amara Sealight Elite Resort, Kuşadası-AYDIN’da buluşmak istiyoruz. Bilindiği üzere 22 Kasım 1908’de ilk diş hekimliği okulu olan "Darülfünun Osmanlı Tıp Fakültesi Dişçi Mektebi" kurulmuş, sonrasında da 22 Kasım tarihi, Türk Diş Hekimleri günü olarak belirlenmiştir.

Bu anlamlı günün hafta sonunda gerçekleştireceğimiz Uluslararası Meandros Diş Hekimliği Kongresi – International Meandros Dental Congress’te sizleri aramızda görmek bizi fazlasıyla onurlandıracaktır.

Kongremize göndereceğiniz bildiri özetleri, üniversitemizin seçkin dergilerinden olan ve ESCI indeksinde yer alan “Meandros Medical and Dental Journal"da yayınlanacaktır. Sözlü sunumların Ulakbim ve pek çok uluslararası indekslerde yer alan dergimizde yayınlanacak olması; eserlerinizin doçentlik başvurularınızda kullanılabileceği anlamını taşımaktadır.

Alanında deneyimli ve dünyaca tanınan davetli konuşmacılarımızın, kliniklerimizde uygulanabilir yenilikleri bizlerle paylaşacağı ve bilgilerimizi tazeleme imkanı bulacağımız bu kongrede sizlerle beraber olmayı arzuluyoruz. Bilimsel açıdan güçlü olan kongremizde sizleri uzun saatler toplantı salonlarında tutmaktansa; kliniklerinizde kullanabileceğiniz pratik bilgileri sizlere yoğunlaştırılmış birer hap gibi sunmayı hedefledik.

Kuşadası’nda gerçekleştireceğimiz kongremizde, sosyal etkinlikler için ayırdığımız boş zamanlarınızda, yakın çevremizde bulunan Efes Antik Kenti, Şirince gibi değerli tarihi güzelliklerimizin yanı sıra, UNESCO tarafından Dünya Mirasları arasında tescillenen Afrodisias, Priene gibi daha az popüler ama bir o kadar da ender bulunan güzellikteki tarihi mekanları ziyaret edebilirsiniz.

Fakültem ve kongre heyetim adına Uluslararası Meandros Diş Hekimliği Kongresi'nde görüşmek üzere sabırsızlandığımızı belirtmek isterim.

Sağlık ve sevgiyle kalın.

Prof. Dr. Törün ÖZER
Kongre Başkanı
‎Aydın Adnan Menderes Üniversitesi

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin