Uluslararası Katılımlı Çocuk Hastalıkları Akademisi 2018

KONGRE TARİHİ
23 Eylül - 26 Eylül 2018

KONGRE ŞEHRİ
Bodrum, Muğla, Türkiye
KONGRE YERİ
Titanic Deluxe Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.cocukhastaliklariakademisi.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

23-26 Eylül 2018 tarihleri arasında Bodrum, Titanic Deluxe Otel’de düzenlenecek olan “Çocuk Hastalıkları Akademisi”ne siz değerli meslektaşlarımızı davet etmekten mutluluk ve heyecan duymaktayız.

TAEDER (Tıbbi Araştırmalar ve Eğitim Derneği) tarafından gerçekleştirilen Çocuk Hastalıkları Akademisi Kongresi, Aile Hekimleri ile Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Hekimlerine yönelik temel sorunlarda yenilikleri paylaşmayı hedeflemektedir. Kongremizin zengin bilimsel programının yanı sıra yeni işbirlikleri ve en üst seviyede bilgi paylaşımlarına imkân vereceğine inanıyoruz.

Çocuk Hastalıkları Akademisinde sizlerin değerli destekleriniz ve katkılarınız büyük önem taşımaktadır. Tüm meslektaşlarımızı ve ilaç endüstrisini ülkemizin en güzel şehirlerinden birisi olan Muğla-Bodrum Titanic Deluxe Otel’e 23-26 Eylül 2018’de kongremize davet ediyoruz.

Kongre Eş Başkanı
Dr. Çağatay Nuhoğlu

Kongre Eş Başkanı
Dr. Derya Büyükkayhan

Kongre Eş Başkanı
Dr. Şirin Güven

Kongre Genel Sekreteri
Dr. Şirin Güven

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2019 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin