Ultrason Eşliğinde Enjeksiyonlar

KONGRE TARİHİ
12 Ekim - 14 Ekim 2018

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Hotel Su

KONGRE WEB SİTESİ
www.ultra2018.com
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız;

Bildiğiniz gibi ultrasonografi gerek günlük klinik pratiğimizde, gerekse Girişimsel Fiziyatri kapsamındaki uygulamalarda giderek daha fazla yer almaya başlıyor. Bunda ultrason teknolojisinin hızla ilermesi, hasta beklentilerinin artması ve her geçen gün yeni enjeksiyon tekniklerinin geliştirilmesinin önemli rolü var. Artık hem klinik tanının konfirme edilmesi hem de uygulanacak tedavilerin daha güvenli ve etkili yapılabilmesi için ultrasonografiyi daha sık kullanma imkanımız mevcut.

ULTRA-2018 toplantısı kas-iskelet ultrasonografisi ve ultrasonografi eşliğinde enjeksiyonlar konusunda tecrübeli fizik tedavi ve anestezi kökenli algolog eğitmenler tarafından katılımcıların bire-bir uygulama yapabileceği bir formatta planlandı. Üç gün boyunca ultrason eşliğinde eklem enjeksiyonları, sinir blokları, spinal enjeksiyonlar ve yumuşak doku enjeksiyonları konuları küçük gruplar halinde gözden geçirilecektir. Endikasyon ve kontrendikasyonlar, enjektör ve prob tutuş teknikleri, cihaz ve enjeksiyon materyali seçimi konuları değerlendirilecektir.

Günlük klinik uygulamalarımıza katkıda bulunacak, verimli ve başarılı bir eğitim toplantısında Antalya'da buluşmak dileğiyle sevgilerimizi sunuyoruz.

Organizasyon Kurulu

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin