Türk Radyoloji Derneği 2018 Radyoloji Kış Okulu

KONGRE TARİHİ
03 Şubat - 09 Şubat 2018

KONGRE ŞEHRİ
Belek, Antalya, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
www.turkrad.org.tr
DAVET
Değerli Radyoloji Uzmanlık Öğrencileri,

Türk Radyoloji Derneği’nin Radyoloji Kış Okulu adı altında başlattığı eğitim programı ile ülkemizde radyoloji eğitimi verilen üniversite ve devlet hastanelerindeki uzmanlık öğrencilerinin temel radyoloji eğitimi almaları amaçlanmaktadır.

Bir haftalık tek kurs şeklinde yapılacak olan Kış Okulu, TUKMOS tarafından kabul edilen radyoloji eğitim programına uygun olarak hazırlanmıştır. Programa ek olarak, küçük gruplarla, sorun temelli, eğiticilerle katılımcıların interaktif tartışma olanağı bulacakları masa başı oturumları yer almaktadır. Başkanlığını Prof. Dr. Oğuz Dicle’nin yaptığı Kış Okulu Komisyonu tarafından hazırlanmış olan program, uzmanlık öğrencileri ile paylaşılacaktır.

3-9 Şubat 2018 tarihlerinde Antalya Papillon Ayscha Otel’de gerçekleşecek Kış Okulu’nun 100 kişilik kontenjanı bulunmaktadır. Katılımcılar başvuru sırasına göre belirlenecektir. Kurs kaydınız ve konaklamanıza ait masraflar Türk Radyoloji Derneği tarafından karşılanacaktır. Yol masraflarınız sizlere aittir. Otel konaklamaları double odada iki kişi konaklayacak şekilde organize edilecek ve refakatçi kabul edilmeyecektir.

Kış Okulu programı, birinci yılını tamamlayan uzmanlık öğrencileri için düzenlenmiştir. Aidat borcu bulunan ve dernek üyesi olmayan uzmanlık öğrencilerinin kaydı kabul edilmeyecektir. Son sene uzmanlık öğrencilerine öncelik verilmesi ve geçen sene bu kontenjan ile kış okuluna katılmayan kişilerin bildirilmesi önerilmektedir.

KIŞ OKULU TARİHLERİ: 3-9 ŞUBAT 2018
3 Şubat (otele giriş)
4 Şubat (derslerin başlaması)
9 Şubat (derslerin bitimi ve otelden çıkış)

Saygılarımızla, bilginize sunarız.
Türk Radyoloji Derneği Yönetim Kurulu

KIŞ OKULU KOMİSYONU
Oğuz Dicle (Başkan)
Berna Oğuz
Hatice Tuba Sanal
Recep Savaş
Utku Şenol

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2019 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin