Türk Periodontoloji Derneği 48. Uluslararası Bilimsel Kongresi ve 27. Bilimsel Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
26 Ekim - 29 Ekim 2018

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Susesi Otel ve Kongre Merkezi

KONGRE WEB SİTESİ
www.tpd2018.org
DAVET
Sevgili Kardeşlerim, çok değerli meslektaşlarım,

Türkiyemizin ilk kurulan mesleki derneklerinden olan ve 48 yıldır uluslararası ve ulusal kongrelerle sadece periodontolojiye değil, diğer dişhekimliği branşlarına da öncülük edenTürk Periodontoloji Derneği bu yıl yeni bir konseptle, kongre hazırlamanın heyecanıyla karşınıza çıkmayı hedeflemektedir.

Bazı arkadaşların bildiği gibi uzun yıllar Akdeniz sahillerinde yapılan ancak o zamanki şartlarda çoğumuza çok pahalıya gelen kongreler yerine daha az maliyet ve daha çok katılım olacağı düşüncesiyle Ankara, İstanbul ve İzmir'de dönüşümlü kongreler düzenlenmeye başlandı. Ancak görüldü ki, son dönemlerde bu kongrelerin sadece katılım ücreti bile hepimize yüksek gelmeye başladı. Nacizhane bir büyüğünüz olarak 1970 lerde bine yaklaşan katılımın, logaritmik artışımıza karşın düşmesi Periodontoji ailesinin eski bir ferdi olarak beni derinden üzmektedir. Gün geçtikçe birbirini tanımayan profesörlerin bile olması bu gerçeği açıkça ortaya koymaktadır.

Bu sene 26-29 Ekimde Antalya Belek'de Susesi Otel'de gerçekleştireceğimiz kongre ve sempozyumda Uluslararası konuşmacıların yanısıra genç, konusunda deneyimli akademisyenlerimiz video-slaytlar eşliğinde Mukogingival-Estetik Cerrahiler, Kemik augmentasyonu, Sinüs Operasyonları gibi güncel konuları sizlere sunacaktır. Bununla birlikte meslektaşlarımız kendi araştırmalarını ve olgularını paylaşma fırsatı bulacaktır.

Bu kongre; ayrıca yıllardır özlemini çektiğimiz arkadaşlarımız ve meslektaşlarımızı biraraya getiren sosyal bir kutlama olacaktır.

Güçlü bir Peridontoloji ailesi olarak özellikle genç kardeşlerimizin eski coşkulu günlerimizi görmeleri için tüm aile bireylerimizi kongreye bekliyoruz.

Üç gece her şey dahil konaklama, kongre katılım ve sosyal etkinlik için çok makul bir ücret oluşturmak amacıyla çalışmalarımız ve hazırlıklarımız son hızıyla devam etmektedir.

Hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum. Kongrede görüşmek dileğiyle.

Prof. Dr. Feriha ÇAĞLAYAN
TPD 48. Bilimsel Kongre ve 27. Bilimsel Sempozyum Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2019 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin