Türk Nöroşirürji Derneği SFAECG İlkbahar Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
23 Mart - 25 Mart 2018

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Kaya Palazzo Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.sfaecgsempozyum2018.org
DAVET
Sayın Meslektaşlarımız ve İlgililer,

Türk Nöroşirürji Derneği Stereotaktik, Fonksiyonel, Ağrı ve Epilepsi Cerrahisi Öğretim ve Eğitim Grubu (SFAECG) İlkbahar Sempozyumu 23-25 Mart 2018 tarihleri arasında Antalya, Kaya Palazzo Otelde düzenlenecektir. Tremor Cerrahisi & Stereotaktik Biyopsi başlığı altında düzenlenecek olan sempozyum boyunca Nöroşirürji pratiğinde tremor cerrahisi ve stereotaktik biyopsi teknikleriyle ilgili temel bilgiler ve güncel gelişmeler alanında uzman Beyin ve Sinir Cerrahları, Nörolog ve Patologlar tarafından anlatılacak ve multidisipliner yaklaşımla kapsamlı olarak tartışılacaktır.

Yurtdışından misafir edeceğimiz Maastricht Üniversitesi Öğretim Üyesi Sayın Prof. Dr. Yasin Temel vereceği konferansla , tremor cerrahisi ile ilgili tecrübelerini bizimle paylaşacaktır. Başarılı geçmesini umduğumuz İlkbahar Sempozyumuna sizi davet etmekten mutluluk duyuyoruz.

Saygılarımızla

Prof. Dr. Tanju UÇAR
SFAECG Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin