Türk Nöroşirürji Derneği 32. Bilimsel Kongresi

KONGRE TARİHİ
20 Nisan - 24 Nisan 2018

KONGRE ŞEHRİ
Belek, Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Susesi Kongre Merkezi

KONGRE WEB SİTESİ
www.tnd2018.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarım, Sevgili Nöroşirürji Asistanları, Nöroşirürji Hemşireleri,

Tıbbi Firma Çalışanları ve Değerli Misafirlerimiz,

Türk Nöroşirürji Derneği 32. Bilimsel Kongresi 20-24 Nisan 2018 tarihleri arasında Susesi Luxury Resort, Kongre Merkezi ,Belek, Antalya’da her yıl olduğu gibi Nöroşirürji Hemşireliği Kongresi ile birlikte düzenlenecektir.

Bu yıl ki kongre sloganımız ‘Köklü Gelenek, Aydınlık Gelecek’ tir.

Ülkemizde nöroşirurjinin kökleri çok eskilere dayanmaktadır. Kuruluşundan bu yana nöroşirurji disiplini çağdaşlarıyla sürekli iş birliği halinde bu sağlam temeller üzerinde yükselmiştir. Nöroşirurjinin köklü geleneği demek, çalışkan disiplinli yenilikler peşinde koşmak demektir. Camiamız tıp literatürüne önemli katkılar vermiş , son yıllarda bu katkı Turkish Neurosurgery sayesinde daha anlamlı hale gelmiştir. Eğitim standartlarını yüksek tutmakta ki gayemiz artarak devam etmektedir. Bu mesleğe adanmış gençleri aramızda görmek, onların değerli çalışmalarına destek vermek aydınlık geleceğimiz için olmazsa olmazlarımızdır.

32. Kongremizin çok katılımlı, bilimsel ve sosyal yönü güçlü, renkli bir kongre olmasını umuyorum. Bu kongrede ülkemizin ve dünyanın önde gelen nöroşirürjiyenleri bilgi ve tecrübelerini paylaşacaklar, kongre içeriği sizlerin katkılarıyla zenginleşecek ve genç meslektaşlarımıza bilimsel çalışmalarını sunmak için olanak yaratacaktır. Bilimsel program, kongre öncesi kurslar, sabah seminerleri, isimlendirilmiş konferanslar, paneller, elektronik oylamalı olgu tartışmaları, video sunumları. sözlü bildiri oturumları, nöroşirurji asistanlık oturumu yanı sıra birçok yeniliği de içerecektir.

Geçen yıl olduğu gibi bu yılda yine yarışma programları, sosyal içerikli kurslar yapılacaktır. Bu yıl paramedikal etkinliklere daha da fazla yer verilmesi planlanmaktadır.

Tüm meslektaşlarımızın klinik ve deneysel çalışmalarını, olgu sunularını, sözlü veya poster formatında göndererek katkıda bulunmalarını rica ediyorum. Kongre tarihinin önceden açıklamamızın nedeni gönderilecek bildirilerin önceden ve daha özenli hazırlanıp kongremizin bilimsel kalitesini daha da yükseltmektir.

Türk Nöroşirurji Derneği 32. Bilimsel Kongresi çalışmaları “UEMS - Avrupa Tıp Uzmanları Birliği” tarafından “EACCME - Avrupa Sürekli Tıp Eğitimi Akreditasyon Konseyi” kapsamında, tüm Avrupa ülkelerinde geçerli olacak, CME kredilendirmesine dahil olacaktır.

32. Bilimsel Kongremiz bu yıl çok anlamlı bir tarihi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını da içermektedir. Giderek büyüyen bir aile olmanın bilinci ile eş ve çocuklarımızla hem öğreneceğimiz hem de eğleneceğimiz bir kongre olmasını diliyorum.

Sizlerin her zaman olduğu gibi desteği kongrenin başarılı olmasını sağlayacaktır. Nöroşirürji ailesinin bir arada bulunacağı kongremizin, bilimsel içeriğin yanısıra birlik ve beraberliğimizi pekiştireceğine de inanıyorum.

Kongremizde Antalya’da buluşmak dileğiyle…

Sevgi ve Saygılarımla,

Prof. Dr. Y. Şükrü Çağlar
Türk Nöroşirürji Derneği Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2019 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin