Turk-Mus 3 Multidisipliner Ultrasonografi Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
22 Şubat - 24 Şubat 2018

KONGRE ŞEHRİ
Ankara, Türkiye
KONGRE YERİ
Sheraton Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.turkmus2018.org
DAVET
Değerli meslektaşlarımız,

Son yılllarda gittikçe artan öneme sahip kas iskelet sisteminin ultrasonografik görüntülenmesi konusunda, ilgili tüm branşları bir araya getiren yıllık TURK-MUS toplantılarımızın üçüncüsünü 22-24 Şubat 2018 tarihleri arasında -bir kez daha Ankara’da- gerçekleştirecek olmaktan büyük mutluluk duymaktayız.

Teorik dersler ve yoğun pratik eğitimler içeren birçok kursların yanında, bu sene sempozyumumuzda ortobiyolojik tedavilerin ultrason eşliğinde uygulanması gibi yeni/farklı konuları da tartışmayı planlıyoruz.

Başta FTR, Romatoloji, Radyoloji, Nöroloji, Spor Hekimliği, Anesteziyoloji, Geriatri, Ortopedi, Çocuk Nöroloji, Çocuk Romatoloji, Acil Tıp ve Dermatoloji camialarından olmak üzere, konuyla ilgilenen tüm hekim arkadaşlarımızı bizlerle tecrübelerini/heyecanlarını paylaşmak üzere toplantımıza davet ederken; daha şimdiden güçlü ve geleneksel hale dönüştüğünü gözlemlediğimiz bu birlikteliğin tüm branşlara yepyeni bir soluk katmasını gönülden dileriz.

TURK-MUS adına
Prof. Dr. Levent Özçakar
Sempozyum Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin