Türk Kardiyoloji Derneği-Sağlık Bilimleri Üniversitesi Kardiyoloji Kış Günleri Toplantısı

KONGRE TARİHİ
16 Şubat - 17 Şubat 2018

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE YERİ
Swissotel The Bosphorus

KONGRE WEB SİTESİ
kisgunleri2018.tkd.org.tr
DAVET
Sizleri 16-17 Şubat 2018 tarihlerinde İstanbul Swissotel’de, düzenlenecek olan “Türk Kardiyoloji Derneği-Sağlık Bilimleri Üniversitesi Kardiyoloji Kış Günleri Toplantısı”na davet etmekten büyük memnuniyet duymaktayız.

Kardiyoloji alanındaki gelişmelerin uygulamalı olarak konuşulup tartışılacağı ve konusunun uzmanı hekimlerin katılımıyla bundan sonra her yıl düzenli olarak İstanbul’da düzenlenecek olan bu etkinlik; mesleki ve bilimsel açıdan son gelişmelerin konuşulması ve tartışılması için ilgili tüm meslektaşlarımızı bir araya getirmeyi hedefleyen önemli bir platformdur.

Ayrıca katılımcıların ilginç olgularını sunup tartışabilecekleri bir platform hazırlanmış olup, toplantıya ilginç olgu bildiri kabulü de yapılacaktır.

Türk Kardiyoloji Derneği ve SBÜ Toplantısı Bilim Kurulu adına, Kardiyoloji Kış Günleri Toplantımız için İstanbul’da görüşmek ümidi ile çalışmalarınızda başarılar dileriz.
Saygılarımla,

Prof. Dr. Cevdet Erdöl
Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü

Prof. Dr. Mahmut Şahin
Türk Kardiyoloji Derneği Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin