Türk Karaciğer Araştırmaları Derneği 7. Hepatoloji Okulu

KONGRE TARİHİ
03 Mayıs - 06 Mayıs 2018

KONGRE ŞEHRİ
Bodrum, Muğla, Türkiye
KONGRE YERİ
Rixos Premium Bodrum

KONGRE WEB SİTESİ
www.hepatolojiokulu2018.org
DAVET
Sayın Hocalarım, Değerli Meslektaşlarım ve Sevgili Öğrenciler,

1992 yılında kurulan TKAD'ın Türkiye'deki hepatoloji alanında yapmış olduğu çalışmalar ve toplantılar ile hepimizin bilimsel gelişimine katkısı takdire şayandır. Bu bayrak yarışı her geçen gün bilimsel seviyeyi artırarak devam etmektedir. Geleneksel olarak bir yıl kongre ve diğer yıl hepatoloji okulu ile süregelen toplantı düzeni 3 - 6 Mayıs 2018 tarihlerinde Bodrum'da yapacağımız 7. Hepatoloji Okulu ile devam edecektir. İlkbaharın enerjisi ile Bodrum'da düzenlenecek olan bu okuldaki bilimsel şölene hepinizi TKAD Yönetim Kurulu ve Okul Düzenleme Kurulu adına davet etmekten büyük onur duymaktayız.

Bilgiye ulaşmanın artık çok kolay olduğu bu dönemde, esas olan 'ustaya' ulaşarak teorik ile pratiği harmanlayıp doğruyu bulabilmektir. Bunun için de çırak-usta ilişkisini, bizden önceki ustalarımız olan hocalarımızdan öğrendiklerimizi bir sonraki kuşağa aktararak bilgi alış-verişinin devamlılığını sağlamayı bu toplantıların temel amacı olarak belirledik. Yıllar önce söylenmiş olan 'Hastalık yok, hasta var' cümlesinin ne kadar doğru olduğunu meslek hayatımızda karşılaştığımız olgular bize adeta ders verircesine yaşatmaktadır. Bu nedenle de okul programını daha çok klinik pratik hayatta yaşadığımız sorunları çözmeyi hedefleyerek oluşturmaya çalıştık. Son yıllarda yaşanan toplantı fazlalığı nedeniyle bilimsel yönden hepimizin gelişimine katkıda bulunacağından hiç şüphe duymadığımız okulumuza katılımınız için 3 - 6 Mayıs 2018 tarihini şimdiden akıl defterinize not almanızı öneririz. Toplantının zenginliği ve gücü ancak sizlerin katılımıyla kendini bulacak ve böylelikle de hedefine ulaşacaktır. Umarım bu bayrak yarışında bizleri yalnız bırakmaz ve daha iyiye hep beraber yolculuk yaparız.

Sevgi ve saygılarımızla,
Haydi okula...

Dr. Murat Akyıldız
7. Hepatoloji Okulu
Okul Müdürü

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin