TSRM İzmir Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
02 Haziran - 03 Haziran 2018

KONGRE ŞEHRİ
İzmir, Türkiye
KONGRE YERİ
Wyndham Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.tsrmizmirsempozyumu.com
DAVET
Değerli TSRM dostları,
Güzel İzmir’de yeni bir bilimsel etkinlikle karşınızdayız. Kasım ayındaki ana kongremiz öncesi en iddialı bilimsel etkinliğimizi yine İzmir’de gerçekleştiriyoruz.

İlk tüp bebek Louise Joy Brown doğalı tam 40 yıl oldu.

Nobel ile taçlanan üremeye yardımcı tedavi teknikleri çocuk sahibi olamayan çiftler için yepyeni bir çığır açtı ve bu dönem zarfında aksi taktirde dünyaya gelemeyecek 6 milyondan fazla insanın doğumuna vesile oldu.

İşte TSRM sempozyumunda bu zaman tünelinin sizin için aydınlatıldığını ve 40 yılda infertilite alanında nereden nereye geldiğimizi ve nereye gittiğimizi zevkle izleyeceksiniz.

Wyndham Otelde ki bu toplantıda tüm meslektaşlarımızı ve üreme sağlığı alanında çalışan tüm profesyonelleri ve eğitimleri devam etmekte olan bilim insanlarını aramızda görmekten çok mutlu olacağız.

Hepinize en içten saygı ve sevgilerimizi sunuyoruz.

Prof. Dr. Ahmet Zeki Işık
TSRM Derneği Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin