Transist Uluslararası İstanbul Ulaşım Kongresi ve Fuarı

KONGRE TARİHİ
08 Kasım - 10 Kasım 2018

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE YERİ
İstanbul Kongre Merkezi

KONGRE WEB SİTESİ
www.transist.net
DAVET
TRANSİST 2018 ULUSLARARASI İSTANBUL ULAŞIM KONGRESİ VE FUARI, 8 – 10 Kasım 2018 tarihleri arasında, Lütfi Kırdar Rumeli Salonu, ICEC ve İstanbul Kongre Merkezi, ICC’de 11. kez sektörün öncülerini bir araya getiriyor.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde 4C: Cost (Maliyet), Capacity (Kapasite), Congestion (Tıkanıklık), Connection (Bağlantı) teması ile hazırlanan Transist 2018, İstanbul Ulaşım Kongresi ve Fuarı, ulaşım sektöründeki yeni ürün ve teknolojilerin sunulacağı önemli bir platform olma niteliğindedir.

Transist 2018 Uluslararası İstanbul Ulaşım Kongresi ve Fuarı ile ulaşım alanındaki yeni teknolojilerin ve stratejilerin aktarılması için akademik konu başlıkları ile katılımcılar, yerel yönetimler ve sektör temsilcileri arasında sürdürülebilir bilgi alışverişinin sağlanması hedeflenmektedir.

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin