Tıbbi Araştırmalar ve Eğitim Derneği 2. İç Hastalıkları Akademisi

KONGRE TARİHİ
29 Nisan - 02 Mayıs 2018

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Ela Quality Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.ichastaliklariakademisi.com
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

(TAEDER) Tıbbi Araştırmalar ve Eğitim Derneği’nin düzenleyeceği “2. İÇ HASTALIKLARI AKADEMİSİ” 29 Nisan – 2 Mayıs 2018 tarihlerinde Ela Quality Otel Belek, Antalya’da gerçekleştirilecektir. Bu yıl ikincisini düzenleyeceğimiz kongremizde ana temamız “Aile Hekimliğinden, İç Hastalıklarına Kronik Hastalıkların Yönetimi” olacaktır.

Geçtiğimiz yıl oldukça beğenilen bilimsel programımızı bu yıl daha da zenginleştirerek iç hastalıkları ile ilgili tüm konularda nitelikli, zengin ve pratik yaklaşımlar içeren bir program hazırlamaktayız.

Güncel literatür bilgilerini klinik uygulamalarda özellikle kime, ne zaman, hangi tanı, hangi tetkik, hangi tedavi uygundur yaklaşımını öne çıkaran bilimsel bir platform oluşturmak amacımızı sürdürmekteyiz.

Kongremizin, zengin bilimsel programının yanı sıra, yeni işbirlikleri ve en üst seviyede bilgi paylaşımlarına imkan vereceğine inanıyoruz.

Tüm meslektaşlarımızı ve ilaç endüstrisini ülkemizin en güzel şehirlerinden birisi olan Antalya’ya, 29 Nisan – 2 Mayıs 2018’de kongremize davet ediyoruz.

Saygı ve Selamlarımızla,

Dr. Meral MERT
Kongre Eş Başkanı

Dr. Özgür Keşkek
Kongre Eş Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin