TBD-BD Preanalitik Evre Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
28 Nisan - 29 Nisan 2018

KONGRE ŞEHRİ
Kayseri, Türkiye
KONGRE YERİ
Hilton Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
tbd-bdpreanalitikevregunleri.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Bu yıl TBD – BD Preanalitik Evre Sempozyumu’nu 28 – 29 Nisan 2018 tarihinde Kayserili meslektaşlarımızın ev sahipliğinde Hilton Kayseri’de yapıyoruz.

Sempozyumda preanalitik evrenin can alıcı sorunları yanı sıra, preanalitik evreye yönelik eğitim ve günümüzde preanalitk evrenin daha da önem kazandığı bir uygulama olarak şehir hastanelerinde laboratuvar pratiği de tartışılacaktır. Bilimsel programda yer alacak başlıca konu başlıkları aşağıda verilmektedir.

Her zaman olduğu gibi sempozyumda sunulan bildiriler, SCI-E’de listelenen Türk Biyokimya Dergisi – Turkish Journal of Biochemistry özel sayısında yayımlanacaktır. Program elverdiği ölçüde özellikle genç meslektaşlarımıza sözlü bildiri sunma imkanı da sağlanacaktır.

Sizleri ilkbaharın son demlerine doğru ülkemizin bu hoş yöresinde zengin sempozyum programını paylaşmaya davet ediyoruz.

Saygılarımızla,

Doğan Yücel
TBD Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin