Sos-Con Uluslararası Sosyal Bilimler ve İnovasyon Kongresi

KONGRE TARİHİ
11 Mayıs - 13 Mayıs 2018

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Kervansaray Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.sos-con.com
DAVET
11-13 Mayıs 2018 tarihlerinde Antalya’da Fırat Üniversitesi’nin ev sahipliğinde gerçekleştirilecek olan Uluslararası Sosyal Bilimler ve İnovasyon Kongresine (www.sos-con.com) sizleri davet etmenin onurunu yaşamaktayız.

Bu yıl ilk defa düzenlenecek olan Uluslararası Sosyal Bilimler ve İnovasyon Kongresi ile sosyal bilimlerin farklı disiplinlerinde çalışan akademisyen, araştırmacı ve lisansüstü öğrencileri bir araya getirerek, gerek inovatif gerekse interaktif ve bilimsel bir platformda buluşturmak, ayrıca sosyal bilimlerde farklı bakış açıları yakalamak en önemli hedefimiz olarak ön plana çıkmaktadır.

Kongrede kabul edilen bildiri özetleri öncelikli olarak elektronik kongre özet kitabında yayınlanacak, arzu eden katılımcılarımızın tam metinleri ise kongreyi takip eden süre içinde (yaklaşık 30 gün) yine elektronik kongre tam metin kitabında yayınlanacaktır. Bununla beraber yine arzu eden katılımcılarımızın tam metinleri kongreyi destekleyen/kongre ile anlaşmalı ulusal hakemli dergiler ve uluslararası alan indeksli dergilerde hakem süreci tamamlandıktan sonra çıkarılacak özel sayılarda yayınlanacaktır.

Bildiriler İngilizce ve Türkçe olarak yazılabilir ve sunulabilir. Katılımcıların bildirilerini 10-15 dakikalık süre ile sözlü olarak sunmaları beklenmektedir.

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2019 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin