Sakarya Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı Kış Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
08 Aralık 2018

KONGRE ŞEHRİ
Sakarya, Türkiye
KONGRE YERİ
Sakarya Üniversitesi Esentepe Kampüsü

KONGRE WEB SİTESİ
www.caaad.org.tr
DAVET
Değerli meslektaşlarımız,

Yine heyecanla yapmayı planladığımız Sakarya Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı Sempozyumlarının ikincisini, Kış sempozyumunu, Çocuk Alerji ve Astım Akademisi (ÇAAAD) işbirliğiyle 2018 yılı Kış'ında 8 Aralık'ta gerçekleştirmeyi düşünüyoruz.

Sakarya'da yapılacak olan Sempozyumun konusu günümüzde çok popüler konulardan biri olan Çocuk Alerjisi alanında gerçekleştirilecektir. Sempozyumumuza her biri konularında çok deneyimli olan değerli hocalarımız katılacak ve güncel konular ele alınarak tartışma imkanı sunulacaktır.

Bu sempozyumumuzda konuşmacı ve bize destek olan tüm hocalarımıza, ayrıca koşulsuz destekleri için sponsor firmalarımıza ayrı ayrı teşekkürü bir borç bilirim.

Özellikle kışın farklı bir güzel olan Sakarya'mızda yapacağımız bu sempozyuma katılımınızdan onur ve mutluluk duyacağız.

Saygılarımızla;

Prof. Dr. Nermin GÜLER
ÇAAAD Dernek Başkanı

Prof. Dr. Öner ÖZDEMİR
Sempozyum Başkanı
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin