Sağlık Bilimleri Üniversitesi Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Günleri

KONGRE TARİHİ
02 Mart 2018

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE YERİ
Osmanlı Arşivi Daire Başkanlığı Kongre Merkezi

KONGRE WEB SİTESİ
www.sbuftrgunleri.org
DAVET
Saygıdeğer meslektaşlarımız,

Bünyesinde Uygulama ve Araştırma Merkezleri statusünde Türkiye’nin 58 Eğitim ve Araştırma hastanelerini kapsayan Sağlık Bilimleri Üniversitesi olarak ilk kez düzenleyeceğimiz "Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Günleri" 2 Mart 2018 tarihinde yapılacaktır.

Toplantımız, Sağlık Bilimleri Üniversitesinin kurulduğu İstanbul’da paha biçilmez tarihi eserlerin muhafaza edildiği önemli bir misyonu yüklenen Başbakanlık Devlet Arşivleri Genel Müdürlüğü, Osmanlı Arşivi Daire Başkanlığı’nda gerçekleştirilecektir.

Sağlık Bilimleri Üniversitesi ‘’Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Günleri’’nin ilk toplantısının konusu olarak önemini her zaman koruyan lomber diskal herniler, enine boyuna multidisipliner olarak tartışılacak ve bu konudaki bilgilerimizin güncellenmesi ve paylaşılması fırsatı sağlanacaktır.
Toplantı siz değerli meslektaşlarımızın katılım ve katkılarıyla zenginleşecektir.

Osmanlı Arşivi’nden bazı tarihi belgelerin de gezilip görülebileceği Sağlık Bilimleri Üniversitesi ’Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Günleri’nin ilk toplantısına tüm meslektaşlarımızı davet etmekten büyük mutluluk duyuyoruz.

Saygılarımızla

Prof. Dr. Kadriye Öneş
Sempozyum Başkanı

Prof. Dr. İlknur Aktaş
Sempozyum Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin