Sağlık Bilimleri Üniversitesi 2. Anesteziyoloji ve Reanimasyon Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
08 Aralık 2018

KONGRE ŞEHRİ
Ankara, Türkiye
KONGRE YERİ
Wyndham Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.anestezisempozyumu.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

Sağlık Bilimleri Üniversitesi 2. Anesteziyoloji ve Reanimasyon Sempozyumu’nu sizlerin değerli katılımlarıyla 8 Aralık 2018 tarihinde Wyndham Ankara Otel’de gerçekleştireceğiz. Üniversite bünyesinde düzenlenen bir sempozyum olmasına karşın, geçen sene gerçekleştirdiğimiz ilk sempozyumumuz yoğun katılımlı ve başarılı olarak gerçekleşmiştir. Bu yılda sizlerden aynı ilgi ve desteği bekliyoruz.

Anabilim Dalımızın yapmış olduğu bu sempozyumun amacı, sağlık alanında en geniş kapsamlı eğitim faaliyeti yürüten ve her geçen gün yeni bölümlerin açıldığı uluslararası bir üniversitenin mensupları olarak yurt içi ve yurt dışındaki tüm sağlık uygulama merkezlerinde çalışan eğitim/öğretim görevlileri, uzman ve asistan doktorları bir araya getirmek, bilimsel etkileşimi arttırmak ve bilimsel bilgiyi paylaşma misyonunu yerine getirmektir.

2. Sempozyumumuzun ana teması “Anestezi ve perioperatif Sorunlar”: Hastaların anesteziye hazırlanmasından postoperatif derlenme ve gereğinde yoğun bakım tedavisine kadar devam eden süreçteki güncel gelişmeleri, bilim ve teknolojideki yenilikleri tartışmayı amaçlamaktadır.

Varlığınızla bizi mutlu edeceğiniz 2. sempozyumumuza sizleri davet ediyor, sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.

Dr. Osman Ekinci
SBÜ Anesteziyoloji ve Reanimasyon Anabilim Dalı Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin