Romatolojide Hedef 2018 Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
07 Mart - 10 Mart 2018

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE YERİ
Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.hedef2018.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

Türkiye Romatoloji Derneği (TRD)’nin yeni bilimsel toplantısı olarak geçen yıl ilk kez düzenlediğimiz ve sizlerin de değerli katkılarıyla romatoloji camiası olarak başarısından gurur duyduğumuz “Romatolojide Hedef 2017” toplantısını TRD’nin ulusal kongreden sonra ikinci önemli toplantısı olarak devam ettirmek istiyoruz.

“Romatolojide Hedef 2018 Sempozyumu” 7-10 Mart 2018 tarihlerinde Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel’ de düzenlenecektir. Bu toplantıda geçen yıl olduğu gibi: Hedefe yönelik tedavilerle ilgili yenilikler; tedavi konusunda Türkiye kaynaklı veriler, TRD’nin tedavi konusundaki görüş ve önerileri ağırlıklı olarak ele alınacaktır.

Ayrıca romatoloji alanında ülkemizin en güçlü ve yetkin organizasyonu olan TRD’nin kuruluşunun 25. yılını da bu toplantı ile birlikte kutlayacağız.

“Romatolojide Hedef 2018 Sempozyumu” yeni ve hedefe yönelik tedavilerdeki gelişmeler, tedavi stratejilerinin etkililik ve güvenliği konusunda yeni bilgiler, paneller, atölye çalışmaları, bildirler ve olgu sunumlarını içerecektir. TRD’nin romatolojide tedavi alanındaki gelişmeler konusunda üyeleri arasında ve ayrıca sektör çalışanları ile bilgi paylaşımı ve görüş alışverişi sağlamayı amaçlayan bu önemli platformunda yer almak üzere sizleri İstanbul’un; şairin “Yok başka yerin lutfu ne yazdan ne kıştan, bir tatlı huzur almaya geldim Kalamış’tan” güftesiyle meşhur olan güzide semtine davet ediyoruz.

Saygılarımızla,

TRD Yönetim Kurulu adına
Prof. Dr. Murat İnanç
TRD ve Sempozyum Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin