Pulmoner Vasküler ve İnterstisyel Akciğer Hastalıklarında Güncel Gelişmeler Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
12 Ocak - 14 Ocak 2018

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE YERİ
Hilton İstanbul Bosphorus

KONGRE WEB SİTESİ
www.ttdinterstisyelvaskuler.org
DAVET
Değerli meslektaşlarımız,

Pulmoner Vasküler ve İnterstisyel Akciğer Hastalıkları’nda, son yıllarda farkındalığın artmasıyla birlikte tanı ve tedavide çok önemli gelişmelerin olduğunu hep birlikte görüyoruz.

Bu sebeple Türk Toraks Derneği Kış Sempozyumu için, bu iki hastalık grubuyla ilgili son bilgi birikimini, konuları ulusal ve uluslararası en önemli uzmanlarıyla birlikte tartışmak üzere “Pulmoner Vasküler ve İnterstisyel Akciğer Hastalıklarında Güncel Gelişmeler” başlığını seçtik.

Sempozyumun programını oluştururken, Türk Toraks Derneği’nin her sempozyumunda olduğu gibi son bilimsel gelişmeleri paylaşmanın yanında, klinik pratikte kullanılacak ipuçlarına yoğunlaşmayı ve ortak bir dil geliştirip beraber tartışmayı planladık.

13-14 Ocak 2018 tarihleri arasında, Hilton İstanbul Bosphorus Otel/ İstanbul’da beraber gerçekleştireceğimiz bu uluslararası katılımlı sempozyum, “Pulmoner Vasküler Hastalıklar” ve “İnterstisyel Akciğer Hastalıkları” başlıklarıyla iki paralel salonda ilerleyecektir.

Sempozyum içeriğinin Göğüs Hastalıkları camiamızın yanı sıra Kardiyoloji, Romatoloji, Göğüs Cerrahisi, Radyoloji ve Patoloji alanında çalışan meslektaşlarımıza da çok önemli katkı sağlayacağına inanıyoruz. Ayrıca “Sosyal Program”ı, İstanbul şehrinin büyüsüne yakışır nitelikte planladık. Konuya ilgi duyan siz meslektaşlarımızı sempozyumumuzda görmek bize onur verecektir.

Hep birlikte öğrenmek, bilimsel anlamda tartışmak, birbirimize deneyimlerimizi aktarmak ve bu büyük aile buluşmamızı da güzel anılarımız arasına yerleştirmek için Sempozyumumuzda görüşmek dileğimizle

Saygılarımla,

Dr. N. Gülfer Okumuş
Türk Toraks Derneği Klinik Sorunlar Çalışma Grubu ve Sempozyum Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin