Pediatrik Odyoloji Kongresi

KONGRE TARİHİ
05 Şubat - 07 Şubat 2018

KONGRE ŞEHRİ
Ankara, Türkiye
KONGRE YERİ
The Ankara Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.odyoloji50.com
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız;

Odyoloji’nin Türkiye’deki yolculuğu 50 yıl önce başladı…

Kıymetli hocamız Prof.Dr. Nazmi Hoşal'ın elli yıl önce açtığı bu kapıdan geçerek bugünlere geldik. Odyolojinin ülkemizde bu seviyeye gelmesine katkı sağlayan, Odyoloji bilimi adına marka olmamıza neden olan tüm emekleri birlikte anmayı ve çoşkuyu bir daha yaşamayı hadefledik..

Bu yolculuğumuzu güçlendiren güven, huzur, doğallık, uyum üretkenliği destekleyen herkesle birlikte olmak 50 yılı geride bırakmak adına hepinizi Hacettepe de görmeyi arzu ediyoruz.

Bu güzel birlikteliği, İlkini düzenleyecek olduğumuz “Pediatrik Odyoloji Kongresi” ile taçlandırmak istedik. Toplantımız 5-7 Şubat 2018 tarihleri arasında The Ankara Otel'de düzenleneceğini sizlere iletmek istiyoruz.

Amacımız Pediatrik Odyoloji konusundaki son bilgileri ve gelişmeleri sizlerle paylaşmaktır.

Kongrede yer almasını planladığımız konular davetli konuşmacılarımız tarafından detaylı olarak işlenecek sizlerin sağladığı katkılarla zenginleşecektir.

Pazar günü Anıtkabir ziyareti ile başlayacak olan toplantımız Pazartesi sabah Hacettepe Üniversitesi Kongre merkezinde M salonunda gerçekleştirilecek 50.yıl etkinliği sonrasında The Ankara Otel'de bilimsel sunumlar ve kurslar ile devam edecektir. Pediatrik Odyolojinin temel bilgilerinin en iyi şekilde anlaşılmasını sağlarken bir taraftan da son gelişmelerin klinikte ve araştırmaların planlanmasında kullanımı ile ilgili bilgi ve becerimizi arttırmayı hedefliyoruz.

Sizleri 50. Yil Etkinliğimize ve Pediatrik Odyoloji Kongresine davet etmekten mutluluk duyuyoruz.

Prof.Dr. Gonca SENNAROĞLU
Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi
Odyoloji Bölüm Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin