Ortognatik Cerrahinin Temel Prensipleri Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
14 Aralık - 16 Aralık 2018

KONGRE ŞEHRİ
Ankara, Türkiye
KONGRE YERİ
Hacettepe Üniversitesi

KONGRE WEB SİTESİ
www.ortognatik2018.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

14-16 Aralık 2018 tarihleri arasında Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde düzenlenecek olan Ortognatik Cerrahinin Temel Prensipleri Kursu'nu sizlere bildirmekten mutluluk duyarız.

Kurs programında alanında yetkin değerleri bilim insanlarının güncel sunumlarının yanı sıra katılımcılar canlı cerrahi izleme şansı bulacak ve sınırlı sayıdaki katılımcı ile teorik olarak edinilen bilgilerin model üzerinde uygulaması yapılacaktır.

Ortognatik cerrahinin temel prensipleri üzerinde yoğunlaşan bilimsel program ve uygulamalı eğitimin, çalışmalarını bu alanda sürdürmek isteyen ve uzmanlık eğitim süreçlerinde edindikleri bilgileri geliştirmek isteyen genç meslektaşlarımız için ilgi çekici ve faydalı katkılar sağlayacağına inanıyoruz.

Siz değerli katılımcıları Hacettepe Üniversitesi'nde düzenlenecek olan bu kursta aramızda görmekten onur duyarız.

Prof. Dr. Hakan H. Tüz

Bilimsel Sekreterya
Dr. Emre Tosun
Hacettepe Üniversitesi
Ağız Diş ve Çene Cerrahisi Anabilim Dalı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin