Multiple Skleroz Tanı ve İzleminde Klinik Radyolojik Yaklaşım Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
17 Mart 2018

KONGRE ŞEHRİ
İzmir, Türkiye
KONGRE YERİ
Double Tree by Hilton

KONGRE WEB SİTESİ
www.ms-nororadyoloji.org
DAVET
Türk Nöroloji Derneğinin Değerli Üyeleri,

17 Mart 2018’de İzmir de gerçekleştirilecek olan Türk Nöroloji Derneği MS Çalışma Gurubu ve Türk Nöroradyoloji Derneğinin ortaklaşa düzenleyeceği “Multiple Skleroz Tanı ve İzleminde Klinik Radyolojik Yaklaşım Sempozyumu” na sizleri davet etmekten mutluluk duyuyoruz.

Sempozyum bünyesinde; olgular ışığında MS tanısında, ayırıcı tanısında ve klinik takipte Manyetik Rezonans Görüntüleme (MRG) tekniklerinin yeri, MS radyolojik tanısında karşılaşılan sorunlar ele alınacaktır. Ayrıca ileri nörogörüntüleme teknikleri, yeni MS kriterleri (MAGNIMS 2016) ve MRG progresyon belirteçleri gibi bu konudaki güncel gelişme ve klinik yansımalarını yurt içi ve yurt dışından katılan uzmanlarla hem klinisyen hem nöroradyolog bakış açısıyla gözden geçirmeyi planlıyoruz.

Türk Nöroloji Derneği ve Türk Nöroradyoloji Derneğinin ortak çalışmalarının üçüncüsü olacak bu sempozyumda İzmir de baharı karşılarken görüşmek dileğiyle....

İlgi ve katkılarınız için şimdiden teşekkür eder, saygılarımızı sunarız.

Sempozyum Düzenleme Kurulu

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin