Meslek Hastalıkları Kongresi

KONGRE TARİHİ
04 Ekim - 06 Ekim 2018

KONGRE ŞEHRİ
İzmir, Türkiye
KONGRE YERİ
Sabancı Kültür Merkezi

KONGRE WEB SİTESİ
www.imud2018.org
DAVET
Değerli İş Sağlığı Profesyoneli Meslektaşlarımız,

İş ve Meslek Hastalıkları Uzmanları Derneği’mizin kuruluşundan bu yana düzenlediği iki sempozyumdan sonra düzenleyeceği ilk Meslek Hastalıkları Kongresi 4-6 Ekim 2018’de Dokuz Eylül Üniversitesi Sabancı Kültür Merkezinde gerçekleştirilecektir.

İş ve Meslek Hastalıkları Uzmanları Derneği, ülkemizde iş sağlığı alanında hem akademik hem de hizmet bağlamında sürdürülen çalışmaları güçlendirmek ve geliştirmek amacı ile bilimsel toplantılar düzenlemeyi stratejik bir hedef olarak belirlemiştir.

Bu amaç doğrultusunda iş sağlığı profesyonelleri, işçi ve işverenler ile ilgili Kamu kuruluşları temsilcilerini bir araya getirmeyi hedefledik. Bu birlikteliğin oluşturacağı sıcak ortamda kuramsal ve pratik bilginin paylaşımı, sorunların çözümünde işbirliğini öne çıkartan bir kültürün oluşmasında önemli bir kilometre taşı olacaktır.

Bilimsel ve sosyal açıdan doyurucu olduğu kadar alandaki aktörlerin işbirliğini güçlendirici bir kongre gerçekleştirmek ümidiyle hep birlikte olmaya davet ediyoruz.

Sevgi ve saygılarımızla,

Prof. Dr. Arif Çımrın
Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin