KLİVET 2018 6. Bahar Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
26 Nisan - 29 Nisan 2018

KONGRE ŞEHRİ
Belek, Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Antalya Susesi Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.klivet2018.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Bu yıl altıncısını düzenleyeceğimiz KLİVET 2018 6. Bahar Sempozyumu "Kedi ve Köpeklerde Geriatri" 'yi 26 – 29 Nisan 2018 tarihlerinde, Antalya Susesi Otel'de yapacak olmanın sevinci ve heyecanı içerisindeyiz.

Ülkemizde yaşlı evcil hayvan popülasyonunun batı ülkelerindekine benzer şekilde artış eğilimine girmesi, klinisyen veteriner hekimlerin daha sık yaşlı hasta ile karşılaşacağını göstermektedir. Yaşlı hasta ile sık karşılaşan hekimlerin yaşlı hastanın özellikleri ve hastalıkları hakkında bilgi sahibi olması, koruyucu önlemler ve tedavi yaklaşımlarının belirlenmesi açısından önemlidir.

Multidisipliner bir yaklaşımı amaçlayan sempozyumumuzda farklı disiplinlerden konuşmacılar ile geriatrik sendromlar ve hastalıklar nöroloji, onkoloji, dahiliye, anestezi ana başlıkları altında incelenerek, yaşlı hayvanların sağlığına kapsamlı bir bakış ve güncelleme sunulacaktır.

Bu bilimsel şölenin en verimli şekilde gerçekleştirilmesi için siz değerli meslektaşlarımızı KLİVET 2018 6.Bahar Sempozyumu'na davet etmekten onur duyuyoruz. 26-29 Nisan 2018 tarihleri arasında Susesi Otel Antalya’da görüşmek dileğiyle.

Saygılarımızla,

Prof. Dr. S.Erdem ACAR
Klinisyen Veteriner Hekimler Derneği
Yönetim Kurulu Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2019 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin