İstanbul Tıp Fakültesi, Geleneksel İç Hastalıkları Günleri

KONGRE TARİHİ
15 Mart - 18 Mart 2018

KONGRE ŞEHRİ
Sakarya, Türkiye
KONGRE YERİ
NG Sapanca Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.ichastaliklarigunleri.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız;

Bildiğiniz gibi, İstanbul Tıp Fakültesi, İç Hastalıkları Anabilim Dalı ve İç Hastalıkları Eğitim ve Yardımlaşma Derneği tarafından uzun yıllardır düzenlenen “Geleneksel İç Hastalıkları Günleri - İnteraktif Güncelleştirme” toplantısı geçen zaman içinde klasikleşmiş ve bir okul niteliği kazanmıştır.

İç hastalıkları uzmanları ve asistanları tarafından sabırsızlıkla beklenen bir sonraki “Geleneksel İç Hastalıkları Günleri İnteraktif Güncelleştirme” toplantısı, 2018 yılında 15-18 Mart tarihleri arasında NG Sapanca Otel’de yapılacaktır. 2017 yılındaki kongre programına dahil ettiğimiz Endokrinoloji kursuyla ilgili olarak sizlerden gelen çok olumlu geri dönüşler benzer kurslara olan gereksinimi ortaya koymaktadır. Bu nedenle, 2018 yılındaki kongremiz de “Acil Vakalar Kursu” ile başlayacaktır.

Sizleri 15-18 Mart 2018 tarihlerinde NG Sapanca Otel’de aramızda görmeyi umuyor, değerli katkılarınızla da hedefe ulaşmış, bir kongreye ev sahipliği yapmayı diliyoruz.

Prof. Dr. Kerim Güler
Prof. Dr. Şükrü Palanduz

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin