International Congress of Management Economy and Policy ICOMEP 2018-Autumn

KONGRE TARİHİ
01 Aralık - 02 Aralık 2018

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE YERİ
Hilton İstanbul Kozyatağı

KONGRE WEB SİTESİ
www.icomep.com
DAVET
Saygıdeğer Bilim İnsanları,

Sizleri Cambridge Scholars Publishing, UMSL - University of Missouri-St. Louis, İktisadi Araştırmalar Vakfı, Uludağ Üniversitesi, Trakya Üniversitesi, Bandırma On Yedi Eylül Üniversitesi, Düzce Üniversitesi ve Namık Kemal Üniversitesi işbirliği ile 1 - 2 Aralık 2018 tarihlerinde Hilton İstanbul Kozyatağı Otel'de 5.'si düzenlenecek olan International Congress of Management, Economy and Policy 2018 Autumn / ICOMEP'18-Autumn adlı uluslararası kongremize davet etmekten onur duyuyoruz. Kongremiz dünya çapında pek çok üniversiteden araştırmacılara, yeni fikirleri ve güncel konuları sunma, paylaşma ve tartışma imkanı sağlamaktadır.

Tüm sosyal bilimler alanlarını kapsayan kongremizin konu başlıkları Konu Başlıkları sayfasında yer almaktadır.
Konu başlıkları arasında yer almayan alanlardan gelecek bildiriler de değerlendirmeye alınacaktır.
Kongremize, sözlü ve poster bildiri ile katılım sağlanabilmektedir.
Dilerseniz sözlü bildiri sunumlarınızı SKYPE üzerinden uzaktan bağlantı ile gerçekleştirebilirsiniz.
Bildirilerin kabulüne ilişkin değerlendirme süreci en geç 3 gün içerisinde tamamlanarak tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır.

Başvurularınızı, özet bildirilerinizin değerlendirme sonucu tarafınıza iletildikten sonra katılım ücretinizi ödediğinizi gösterir banka dekontu görselini ve imzalı kayıt formu görselini Başvurularım sekmesinde ilgili alanlara yükleyerek tamamlayabilirsiniz.

ICOMEP'18-Autumn kongre dili Türkçe ve İngilizcedir. Özet ve tam metin bildirilerinizi ister Türkçe, ister İngilizce olarak sunabilirsiniz. Sunum dilinde tercih tamamen siz değerli katılımcılara aittir. Bildirilerinizi hangi dilde hazırlamış olduğunuza bakılmamaktadır.

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin