Güncel Kan Hastalıkları Kongresi

KONGRE TARİHİ
19 Nisan - 22 Nisan 2018

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Adalya Elite Lara Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.kanhastaliklarikongresi.com
DAVET
Hematolojik bozukluklardan kronik seyirli ve bazı hastaların bir ömür boyu multidisipliner tedavi olmalarını gerektiren hastalıkları gerek hekim gerekse hasta grubunda uzun süreli beraber mücadeleyi gerektirmektedir. Bu hastalıklar aynı zamanda da gerek yerel sağlık otoriteleri gerekse de uluslararası kuruluşlar tarafından önlem ve tedavi adına sürekli çalışılarak yenilenen bir sürecin merkezinde bulunmaktadırlar. Bu nedenle farklı düzeylerde sağlık hizmetine katılan personelin bu hastalarla bir araya gelerek yeni tedavi yöntemlerini paylaşırken mevcut bilgiler eşliğinde de disiplinli bir tedavi sürecinin sürdürebilinmesi adına bilgilerin tekrarı herkes için faydalı olmaktadır.

Hem mevcut yeniliklerin hekimler adına hayata geçirilmesi hem de hastalarla iletişim halinde bilgilendirmeler yapılması amacıyla yapılan toplantılardan biri olacağını umduğumuz bu kongrenin katılımlarıyla kongreyi renklendirecek gerek hekimler gerekse hastalar için faydalı olmasını diliyorum.

Doç. Dr. Göksel LEBLEBİSATAN

Çukurova Üniversitesi Çocuk Hematolojisi Bilim Dalı

Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin