Genç Alerjistler ile Alerjide Yenilikler Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
14 Eylül - 15 Eylül 2018

KONGRE ŞEHRİ
İzmir, Türkiye
KONGRE YERİ
Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Muhittin Erel Amfisi

KONGRE WEB SİTESİ
www.gencalerjistler.com
DAVET
Değerli Katılımcılar,

14-15 Eylül 2018 tarihinde Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Muhittin Erel Amfisinde ilkini düzenleyecek olduğumuz ‘’Genç Alerjistler ile Alerjide Yenilikler Sempozyumu’ nu sizlere iletmek istiyoruz.

Amacımız alerjideki yeni bilgileri ve son gelişmeleri sizlerle paylaşmaktır. Sempozyumumuzun en önemli özelliği; planlanan konuların uzmanlıklarını alarak deneyimlenmiş ve ülkemizde alerjinin geleceği olan genç araştırmacılar tarafından sunulmasıdır. Deneyimli hocalar ve sizlerin katkıları ile toplantımız temel bilgiler ve son gelişmelerin sunulacağı bilimsel bir şölene dönüşecektir. Olgu sunumları ile de zenginleşecek olan toplantımız, daha sonraki genç alerjistler toplantılarının da nüvesini oluşturacaktır.

Besin alerjisi, Astım, Anafilaksi, Alerjen İmmunoterapi ve Deri Alerjilerinin tartışılacağı toplantımızda gündelik pratiğe yönelik zengin bir program hazırlanmıştır.

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün söylediği gibi ’’ Biz her şeyi gençliğe bırakacağız. Geleceğin ümidi, ışıklı çiçekleri onlardır. Bütün ümidim gençliktedir’’.

Katılımlarınızın bizleri güçlendireceği sempozyumumuzda sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Sempozyum Başkanı
Prof. Dr. Esen Demir

Sempozyum Eş Genç Başkanı
Uzm. Dr. Nurşen Ciğerci Günaydın

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin