Geleneksel 15. FTR Uludağ Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
08 Mart - 11 Mart 2018

KONGRE ŞEHRİ
Uludağ, Bursa, Türkiye
KONGRE YERİ
Karinna Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.ftruludag.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız;

15. FTR Uludağ Kış Sempozyumu’nu 8-11 Mart 2018’de Uludağ Karinna Otel’de gerçekleştireceğiz. Her yıl artan katılımcılarımızın önerileri ve destekleri doğrultusunda önemli sorunları ve konuları güncelleyerek, sizlere bilimsel içeriği zengin bir program hazırlamayı hedeflemekteyiz. Daha önceki yıllarda olduğu gibi FTR alanında hakim olmamız gereken konuları seçmeye çalıştığımız bu sempozyumda “FTR’nin olmazsa olmazları” olan konulardan iki tanesini aktarmayı planladık. Bunlardan biri FTR Hekimi’nin mutlaka hakim olması gereken EGZERSİZ konusu, diğeri ise İLAÇLAR.

Sizlerin de katılımı ve katkılarıyla zenginleşecek sempozyumumuzda bilimsel programa her zamanki gibi kurslar da ekledik.

Sempozyumumuz mesleki ve bilimsel açıdan son gelişmelerin paylaşılması ve tartışılması için bu alana gönül veren dostlarımızı bir araya getiren önemli bir platformdur ve sizlerin katılımı ve katkılarıyla her yönden doyurucu, yararlı ve güzel bir sempozyum olacağına inanıyoruz.

Sizleri Uludağ’ın dinç hissettiren havasında 15. FTR Uludağ Kış Sempozyumu’nda ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

Bilimsel Kurul Adına
Prof. Dr. Jale İrdesel

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin