Endokrinoloji Metabolizma Hastalıkları Kadın Sağlığı ve 5. Gebelik Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
10 Mart 2018

KONGRE ŞEHRİ
Ankara, Türkiye
KONGRE YERİ
Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi

KONGRE WEB SİTESİ
gebelikveendokrinhastaliklarsempozyumu.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

Tıp mesleği ağır bir eğitim döneminden sonra başarılabilen zorlu bir süreçtir. Ancak her gün artan yeni bilgiler tıp alanında sürekli eğitimin sürdürülmesini zorunlu kılmaktadır. Bu alanda çağdaş bilgiye ulaşmanın en kolay ve güvenli yolu bilimsel sempozyumlar ve kongrelerdir.

Beşincisini düzenlediğimiz ve geleneksel hale gelen “Kadın Sağlığı 5. Gebelik ve Endokrin Hastalıklar Sempozyumu” son bir yıl içerisinde ülkemiz ve dünya tıbbında ortaya çıkmış olan yeni bilgilerin sizlerle paylaşılması amacına dönük olarak planlanmıştır. Bu güne kadar Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Endokrinoloji ve Metabolizma Bilim Dalı öncülüğünde planlanmış olan ve Ankara’daki bir çok Üniversitenin katkılarıyla oluşturulan bir günlük Gebelik ve Endokrin Hastalıklar sempozyumunun bilimsel programı yine çok titizlikle hazırlanmıştır. “Kadın Sağlığı, 5. Gebelik ve Endokrin Hastalıklar” başlığı altında sunulan programda konu ile ilişkili hususlarda hem teorik düzeyde ve hem de günlük pratiğimizde yararlı olacak bilgiler paylaşılacaktır.

Bir gün boyunca sürdürülecek olan Sempozyumun hem bilimsel düzeyinin yüksekliği ve hem de “Dünya Kadınlar Günü”nü kutlamaya dönük amaçları doğrultusunda sürdürülecek olan aktivitelerin 10 Mart 2018 tarihinde dolu dolu bir gün yaşamamıza katkı sağlayacağı düşüncesindeyiz.

Bu amaçla iyi bir ev sahipliği örneğini de sunacağımız bu günde birlikte olmak amacıyla sizleri Sempozyumumuza davet ediyoruz.

Saygı ve sevgilerimizle,

Endokrinoloji ve Metabolizma Eğitim Koordinasyon (EMEK) Derneği Yönetim Kurulu Adına
Başkan Prof. Dr. İlhan Yetkin

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin