Ege Periton Kanseri ve Sıcak Kemoterapi Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
22 Haziran - 23 Haziran 2018

KONGRE ŞEHRİ
İzmir, Türkiye
KONGRE YERİ
Swissotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.peritonkanserisempozyumu.com
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

Periton ve Kanser Cerrahisi Derneği ve İstanbul Gastroenteroloji Cerrahisi Derneği tarafından 22 - 23 Haziran 2018 tarihleri arasında Swissôtel İzmir'de düzenlenecek olan Ege Periton Kanseri ve Sıcak Kemoterapi Sempozyumu'nda sizleri de aramızda görmekten büyük mutluluk duyarız.

Peritonitis Karsinomatozalı hastalarda tanı ve tedavisinde güncel bilgilerin paylaşılmasını hedefleyen sempozyumda cerrahi teknikler, cerrahi sırasında karşılaşılan zorluklar, karşılaşılan komplikasyonlarla nasıl başa çıkılacağı, nütrisyon alanındaki gelişmeler masaya yatırılacak olup, uzmanlar tarafından görsel canlı sunumlar yapılacaktır. Ayrıca sempozyumda cerrahi ile birlikte onkolojik tedavi seçeneklerinin de medikal onkologlarlarla tartışma fırsatı yaratılacaktır.

Genç cerrahlara ulusal ve uluslararası bir deneyim, tecrubeli cerrahlara ise bilgilerini tazeleme olanağı sunacak sempozyum aynı zamanda genç ve deneyimli cerrahlar arasındaki iletişim ve birlikteliği sağlayacak, ortak bir sinerji oluşturmalarına ortam yaratacaktır.

İdealist çekirdek bir kadro etrafında buluşan genç meslektaşlarımız tarafından kurulan derneğimizi pekçok önemli kurum gibi sizinde ilk organizasyonunda yalnız bırakmayacağınızı biliyor, şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da desteklerinizin devamı arzusuyla sempozyumda görüşmeyi diliyoruz

Saygılarımla,

Doç. Dr. Taylan Ö. Sezer
Sempozyum Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin