ASEAD 3. Uluslararası Sosyal Bilimler Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
05 Mayıs - 07 Mayıs 2018

KONGRE ŞEHRİ
Kemer, Antalya, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
www.aseadsempozyum.org
DAVET
Değerli Bilim İnsanları,

Sizleri 5-7 Mayıs 2018 tarihleri arasında Dergimizin ev sahipliğinde ANTALYA-KEMER'de düzenlenecek olan ASEAD III. Uluslararası Sosyal Bilimler Sempozyumu’na davet etmekten büyük mutluluk duyuyoruz.

Sempozyumda kabul edilen bildirilerin tam metinleri ASEAD Dergisi Sempozyum Özel Sayısında Ücretsiz olarak yayınlanacaktır.

Konu başlıkları:

Antropoloji, Arkeoloji, Batı Dilleri ve Edebiyatları, Beşeri Bilimler, Coğrafya, Çağdaş Türk Lehçeleri ve Edebiyatları, Dilbilim, Din Bilimleri, Din Eğitimi, Eğitim Bilimleri, Ekonomi, Felsefe, Finans, Gazetecilik ve Medya, Güzel Sanatlar, Halkla İlişkiler, Hukuk, İktisat, İlahiyat, Temel Eğitim, Yüksek Öğretim, İşletme, Kadın Araştırmaları, Kamu Yönetimi, Kütüphanecilik, Maliye, Müze Çalışmaları, Müzik, Ortaöğretim Sosyal Alanlar Eğitimi, Ortaöğretim Fen ve Matematik Eğitimi, Psikoloji, Resim, Sanat Tarihi, Sağlık Bilimleri, Sinema-TV, Siyasal Bilimler, Sosyal Hizmetler, Sosyoloji, Spor Bilimi ve Eğitimi, Tarih, Turizm Çalışmaları, Türk Dili ve Edebiyatı, Türk Halk Bilimi, Türkçe Eğitimi, Uluslararası İlişkiler ve sosyal bilimlerin diğer alanları.

Sempozyuma sosyal bilimler alanında çalışma yapan yurt içinden ve yurtdışından tüm kişi ve kurumlar davetlidir.

Sempozyumda buluşmak ümidiyle...
ASEAD Sempozyum Düzenleme Kurulu

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2019 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin