Ağrıya Multidisipliner Bakış Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
03 Mayıs - 06 Mayıs 2018

KONGRE ŞEHRİ
K.K.T.C.
KONGRE YERİ
Cratos Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.marder.org.tr/toplantilar
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

3 – 6 Mayıs 2018 tarihleri arasında, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Uzmanlarının katılımıyla Ağrıya Multidisipliner Bakış Sempozyumu’nu Cratos Hotel Girne-KKTC’de gerçekleştireceğiz. Ağrıyı dindirmek ilahi bir sanattır demiş Hipokrat. Biz de insanların yaşam kalitesini direkt yada dolaylı şekilde olumsuz etkileyen ‘ağrı’ları multidisipliner bakış açısıyla ele almayı hedefliyoruz.

Bu sempozyumda, katılımcıların aktif şekilde toplantılara katılması, eğitici hocalarımız ve diğer katılımcılarla interaktif bir ortamda bulunması, günlük pratikte karşı karşıya kaldıkları olguları sadece kendi uzmanlık alanları açısından değil, diğer uzmanlık alanlarının da bakış açıları ve yaklaşımları ile değerlendirerek ağrı tedavisinde etkin, verimli ve akılcı ilaç kullanımına yönelik uygulamaları hayata geçirmeleri hedeflenmektedir.

Mayıs 2018’de Kıbrıs’ta görüşmek üzere…

Prof. Dr. Şansın Tüzün
Sempozyum Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin