9. Uluslararası Sivil Toplum Kuruluşları Kongresi

KONGRE TARİHİ
15 Kasım - 17 Kasım 2018

KONGRE ŞEHRİ
Çanakkale, Türkiye
KONGRE YERİ
Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi

KONGRE WEB SİTESİ
ngo.comu.edu.tr
DAVET
Sivil toplum kuruluşlarının (STK) faaliyetleri, toplumun refahı, sosyal uyumu, sosyal yardım ve sosyal koruma gibi alanlarda ortaya çıkan meselelere çözümler üretmek üzere tasarlanmaktadır. Kar amacı gütmeden faaliyetlerini yerine getiren STK’lar günümüz toplumlarında çoğulculuk teorisi kapsamında önemli bir paydaş olarak görülmektedir. STK’ların toplumsal meselelere karşı ürettikleri çözümler de başta kamu kurum ve kuruluşları olmak üzere birçok çevrede takip edilmekte ve model alınmaktadır.

Geleneksel olarak Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi, Biga İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi tarafından yürütülen STK’lar Kongresinin dokuzuncusu bu yıl Çanakkale’de Üniversitemiz ev sahipliğinde ve Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi ile birlikte 15-17 Kasım 2018 tarihleri arasında düzenlenecektir.

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin