9. Uluslararası Katılımlı Veteriner Patoloji Kongresi

KONGRE TARİHİ
25 Ekim - 28 Ekim 2018

KONGRE ŞEHRİ
Belek, Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Papillon Ayscha Hotel and Resort

KONGRE WEB SİTESİ
www.veterinerpatolojikongresi.com
DAVET
Her iki yılda bir düzenlenen Veteriner Patoloji Kongresi’nin dokuzuncusun Veteriner Patoloji Derneği’nin organizasyonu ile 25-28 Ekim 2018 tarihleri arasında, zengin bitki örtüsüne ev sahipliği yapan, tarihi mirası barındıran, Akdeniz’in incisi Antalya’da düzenlenecek olmasından büyük onur duymaktayız.

"IX. Veteriner Patoloji Kongresi" (Uluslararası Katılımlı) kapsamında; akademisyenler ve araştırıcılar tarafından sunulacak sözlü ve poster bildiriler ile Veteriner Patoloji alanında yapılan mevcut çalışmalar, vakalar ve yöntemlerin paylaşılacağı oturumların yer aldığı bilimsel bir ortamın oluşturulması amaçlanmaktadır.

Veteriner Patoloji bilim sahası hem bireysel hem de multidisipiliner çalışmaların yer aldığı geniş bir kapsama sahiptir. Bu alanda yeniliklerin izlenebilirlik ve sürdürülebilirliğin sağlanması temel hedef olarak ele alınmalıdır. Bu çerçevede sözlü ve poster bildiriler ile Veteriner Patoloji alanında yapılan mevcut çalışmaların paylaşılacağı kongremiz yaygın etkisi yüksek bir organizasyon olacaktır.

On altı yıldır düzenli olarak gerçekleştirilen kongrelerimiz bilimsel yönden akademisyen ve araştırıcıların yapmış oldukları çalışmaların paylaşılmasına olanak sağladığı gibi ileriye dönük yeni projelerin oluşmasına zemin hazırlamaktadır.

Kongrelerin her iki yılda bir Ülkemizin doğal güzelliklerine sahip şehirlerinde yapılıyor olması sosyal ve kültürel açıdan katkı sağlamakta ve hafızalarımızda güzel hatıralar bırakmaktadır.

Bilimsel çalışmaların yer alacağı kongremizde siz değerli bilim insanlarını görmekten büyük bir mutluluk duyacağız. Kongremiz duyurusunun kurumunuz bünyesinde yapılması hususunda yardım ve katkılarınızı bekler, en derin saygılarımızı sunarız.

Prof. Dr. Rıfkı HAZIROĞLU

Dernek Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2019 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin