9. Ercan Tuncel Uludağ Radyoloji Günleri

KONGRE TARİHİ
07 Nisan - 08 Nisan 2018

KONGRE ŞEHRİ
Bursa, Türkiye
KONGRE YERİ
Mercure Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.uludagradyoloji2018.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız;

Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Radyoloji Anabilim Dalı ve Türk Radyoloji Derneği Bursa Şubesi olarak, değerli hocamız adına düzenlediğimiz “Ercan Tuncel Uludağ Radyoloji Günleri”nin 9.sunu bu yıl, 7-8 Nisan tarihlerinde Bursa, Mercure Otel’de gerçekleştireceğiz. Uludağ Üniversitesi Radyoloji Anabilim Dalı’nın kuruluşunda ve gelişmesinde özverili çabaları ile birlikte ülkemiz radyolojisine de çok büyük katkıları olan değerli hocamız adına böyle bir etkinliği geleneksel hale getirmekten mutluluk duyuyoruz.

Bu yılki çalıştayımızın konusu “Baş Boyun Radyolojisi”dir. Konunun ana başlıkları altı oturumda, konusunda yetkin meslektaşlarımız tarafından sizlerle paylaşılacaktır. Türk Radyoloji Derneği Baş Boyun Radyolojisi alt grubunun katkılarıyla kapsamlı ve doyurucu bir program oluşturduğumuza inanıyoruz. Çalıştaya bilimsel destek veren tüm meslektaşlarımıza içtenlikle teşekkür ediyoruz.

Kentimizin zengin tarihsel dokusu ve yeşil atmosferinde, yoğun bir bilimsel program ile birlikte dinlenme fırsatı bulacağınızı da umuyoruz. Çalıştay Düzenleme Kurulu olarak, sizleri kentimizde ağırlamaktan büyük mutluluk duyacağız. 7 Nisan’da yeşil Bursa’mızda görüşmek dileğiyle, saygılar sunuyoruz.

Dr. Müfit Parlak
Çalıştay Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2019 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin