8. Ulusal Fıtık Kongresi

KONGRE TARİHİ
11 Mart - 12 Mart 2021

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.fitik2021.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Ulusal Fıtık Kongresini, 11-12 Mart 2021 tarihleri arasında SANAL olarak gerçekleştireceğiz. Sizleri bu önemli bilimsel aktiviteye davet etmekten büyük mutluluk duyuyoruz.

Covid-19 pandemisi, başlayalı neredeyse 1 yıl oldu ve hala hayatımızın büyük bir parçası, birçok kişiyi özellikle sağlık çalışanlarını olumsuz etkiliyor ve ciddi bir şekilde canımızı yakıyor. Aşının bulunması ve kullanıma çok yakında girecek olması moral düzeltici ve geleceğe bakışımızı olumlu etkiliyor ve bu hayatın artık yavaş yavaş normale dönebileceği anlamına geliyor. Bu belirsizlikler; bizi, kongremizi online yapmaya yöneltti.

Ana temasını “Fıtık cerrahisinde zorluklar ve yenilikler” olarak belirlediğimiz bu kongremizde minimal invaziv girişimler, kasık fıtığı ameliyatı sonrası nüks ve kronik ağrı gibi önemli sorunların yanında, karın duvarı cerrahisinde komplike girişimler, fıtık cerrahisinin nereye evrildiği gibi bir çok konuyu ele almayı planlıyor ve kapsamlı bir kongre programı üzerinde yoğun olarak çalışıyoruz. Kongremizde konusunda saygın yerlere sahip uluslararası ve ulusal konuşmacılar panel ve konferanslarla güncel bilgilerini bizlerle paylaşmaya devam edecekler.

Kongremizin Türk cerrahi hayatına katkıda bulunmasını dileriz.

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin