7. Uluslararası Sağlıkta Performans ve Kalite Kongresi

KONGRE TARİHİ
10 Ocak - 13 Ocak 2018

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Rixos Sungate Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.kalitekongre2018.org
DAVET
Kıymetli Sağlık Mensupları;

Bakanlığımız tarafından geleneksel olarak düzenlenen “Uluslararası Sağlıkta Performans ve Kalite Kongreleri”nin yedincisi 10 - 13 Ocak 2018 tarihleri arasında Antalya’da düzenlenecektir.

“Sağlıkta Dönüşümün II. Fazında Klinik Kalite ve İnovatif Yaklaşımlar” ana temasıyla gerçekleştirilecek olan kongremizle, 2003 yılında hayata geçirilen sağlıkta dönüşüm projesinin II. evresini merkeze alarak, ülkemizde sağlıkta kalite ile ilgili güncel gelişmelerin, deneyimlerin ve inovatif yaklaşımların paylaşılması, sağlık profesyonelleri arasındaki iletişim ve işbirliğinin artırılması ile Türkiye Sağlıkta Kalite Sistemi’nin gelişimine katkıda bulunmayı hedeflemekteyiz.

Sağlık çalışanlarının yoğun katılımın ve paylaşımın beklendiği kongrede, bilimsel program, ülkemizden ve dünyanın çeşitli ülkelerinden bilim insanlarının, sağlık yöneticilerinin, kamu ve özel sağlık kurumları uygulayıcılarının katkıları ile gerçekleşecek oturumlar, serbest bildiriler, üç ayrı zirve programı ve sağlık hizmetleri alanındaki tüm disiplinlerin yararlanabileceği kurslardan oluşacaktır. Ayrıca kongre kapsamında; Sağlıkta Kalite ve Güvenlik Ödülü ve En İyi Bildiri Ödülü verilecektir.

Sağlık hizmetlerinde kalite, hasta ve çalışan güvenliği ekseninde “Sağlıkta Dönüşümün II. Fazında Klinik Kalite ve İnovatif Yaklaşımlar” ana temasıyla;

Sağlıkta dönüşüm programında sağlıkta kalitenin rolü
Türkiye sağlık sisteminde inovasyona yönelik bakış açısının geliştirilmesi
Hasta ve çalışan güvenliği temelinde hizmet sunumunun etkin, verimli ve güvenli bir şekilde sürdürülmesi ve Türkiye Sağlıkta Kalite Sistemi’nin geleceğine odaklanılacaktır.

Siz değerli sağlık çalışanları, sağlık yöneticileri ve akademisyenlerini VII. Uluslararası Sağlıkta Performans ve Kalite Kongresi’nde ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

Tüm paydaşlarımıza ilgi ve katkılarından dolayı şimdiden teşekkür eder, hep birlikte, bilgiye ulaşmanın ve paylaşımın en üst noktada yaşandığı başarılı ve keyifli bir Kongre gerçekleştirmeyi dilerim.

Prof. Dr. Eyüp GÜMÜŞ
Kongre Başkanı
Sağlık Bakanlığı Müsteşarı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2019 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin