7. Ulusal Polimer Bilim ve Teknoloji Kongresi

KONGRE TARİHİ
09 Eylül - 12 Eylül 2018

KONGRE ŞEHRİ
Eskişehir, Türkiye
KONGRE YERİ
Osmangazi Üniversitesi

KONGRE WEB SİTESİ
www.polimer2018.org
DAVET
Çok Değerli Bilim İnsanları;

Polimer Bilimi ve Teknolojisi Derneği öncülüğünde iki yılda bir düzenlenmekte olan Ulusal Polimer Bilim ve Teknoloji Kongresinin yedincisi 09-12 Eylül 2018 tarihleri arasında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi ev sahipliğinde Anadolu'nun güzide kenti Eskişehir'de düzenlenecektir.

Kongremiz, tüm Polimer Bilim ve Teknoloji paydaşlarını bir araya getirerek, bu alandaki son çalışmaları ve yaşanan gelişmeleri, değerli bilim insanları, araştırmacılar, sanayiciler, öğrenciler ve ilgili firma / kuruluşlarla birlikte tartışma fırsatı sağlayacaktır.

Bilimsel paylaşımlar yanında, tarihi şehrimizin bilinmeyen yönlerini keşfetmenize olanak sağlayacak olan PBT2018 kongremize katılımınız için, sizleri 09-12 Eylül 2018 tarihleri arasında Eskişehir'e bekliyoruz.

Organizasyon Komitesi Adına

Prof. Dr. Vural Bütün

(PBT2018 Başkanı)

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin