7. Multidisipliner Kanser Araştırma ve 1. Temel Onkoloji Kongresi

KONGRE TARİHİ
11 Ekim - 14 Ekim 2018

KONGRE ŞEHRİ
Seferihisar, İzmir, Türkiye
KONGRE YERİ
Euphoria Aegean Resort Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.mokad2018.org
DAVET
Değerli Temel Kanser Araştırmacıları,

2002 yılından bu yana hem ulusal (MOKAD) hem de uluslararası (EORTC, EACR) ölçekte düzenlediğimiz temel kanser araştırma toplantılarından birini daha 7. Multidisipliner Kanser Araştırma ve 1. Temel Onkoloji Kongresi adı altında İZMİR/Seferihisar’da Euphoria Aegean Resort Hotelde 11-14 Ekim 2018 tarihlerinde organize etmenin heyecanı içindeyiz.

Geniş yelpazede oturumlar (uzmanına danış, satellit sempozyumlar, sözlü ve poster bildiriler, paneller, konferanslar/keynote lectures) yer alacaktır. İlk iki günkü konuşmalar/sunumlar İngilizce ağırlıklı olacaktır.

Kongrede gelen talepler üzerine hücre ölümü/sitotoksisite çalıştayı düzenlenecektir. Bu çalıştayda hücre ölümü ve sitotoksisite değerlendirmelerinde yapılan hatalar esas alınarak görsel bir eğitim planlanmıştır. Ayrıca, yeni nesil görüntüleme ve sekanslama konularında da çalıştaylar planlanmıştır.

Geleneksel olarak MOKAD kongreleri kar amacı gütmeyen toplantılar olduğundan kayıt ücretleri uygun tutulmaya çalışılmıştır. Ayrıca, her zaman olduğu gibi gene olabildiğince çok sayıda burs olanağı MOKAD tarafından sağlanacaktır. Çeşitli kategorilerde ödüllere (MOKAD temel kanser bilimcisi ödülü, Genç temel kanser araştırmacısı ödülleri, MOKAD özel ödülü, poster ödülleri, sözel bildiri ödülü) her zaman olduğu gibi bu kongrede de yer verilecektir.

MOKAD’ın 10.yılı olması nedeniyle sosyal etkinliklere de ağırlıklı olarak yer verilmiştir. Bu etkinliklerden bazıları, kongre güzeli/yakışıklısı yarışması; en güzel hücre kültür fotoğrafı yarışması; en güzel laboratuvar grubu fotoğrafı yarışması ve bowling turnuvasıdır.

Kanser araştırmaya gönül vermiş herkesi yazın son demlerinde ülkemizin güzide şehri Seferihisar/İZMİR’e bekler, şimdiden katılımcıların bilgilerini güncelleyebilecekleri, yeni iş birlikleri kurabilecekleri ve zengin sosyal programla yorgunluk atabilecekleri bu kongremize bekliyoruz.

Kansersiz bir dünya için çalışmak andıyla!..

Prof. Dr. Engin ULUKAYA
Kongre Başkanı

Prof. Dr. Safiye Aktaş
Kongre Eş Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2019 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin