7. Güncel Böbrek Hastalıkları, Hipertansiyon ve Transplantasyon Toplantısı

KONGRE TARİHİ
19 Nisan - 21 Nisan 2018

KONGRE ŞEHRİ
Bursa, Türkiye
KONGRE YERİ
Crowne Plaza

KONGRE WEB SİTESİ
www.hdtdernegi.org/7.guncel_bobrek
DAVET
Saygı Değer Meslektaşlarımız,

7. cisini düzenlediğimiz ‘’Güncel Böbrek Hastalıkları Hipertansiyon ve Transplantasyon Toplantısı’’ nda sizleri Bursa’da ağırlamaktan büyük bir onur ve mutluluk duymaktayız.

Her yıl olduğu gibi bilimsel program sizlerin önerilerini de dikkate alarak titizlikle hazırlandı. Nefroloji, Diyaliz ve Transplantasyon ana başlıkları altında birçok konu beğenilerinize sunuldu. Bu yılda diyaliz hekimleri için bir günlük kurs uygulamasına ilave olarak bu toplantımızda ‘’Genel Hekimlikte Nefroloji’’ adı ile aile hekimleri ve iç hastalıkları uzmanlarına yönelik kurs açıldı.

Hepimizin gözlemlediği gibi toplantılarımızda tüm katılımcılar bilimsel programı eksiksiz takip etmektedirler. Övünerek ifade etmeliyiz ki bu durum toplantımızın en ayrıcalıklı özelliğidir. Bu sene meslektaşlarımızı ödüllendirmek amacı ile ‘’Hüdavendigar Külliyesinden Cumalıkızık Köyüne tarihi Bursa’da Seyr u Sefer’’ isimli yarım günlük kültür gezisi planlanmıştır. Bu gezide Uludağ Üniversitesi Öğretim üyeleri sizlere eşlik ederek, bilgilendirmeler yapacaktır.

Toplantımızın sizlerin mesleki bilgilerine, insanımızın sağlık ve mutluluğuna katkı sağlamasını diler, saygılar sunarız.

Doç. Dr. Abdülmecit YILDIZ
Toplantı Sekreteri

Prof. Dr. Mustafa GÜLLÜLÜ
Toplantı Başkan Yardımcısı

Prof. Dr. Kamil DİLEK
Toplantı Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2019 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin