7. Erciyes Pediatri Akademisi Kış Kongresi

KONGRE TARİHİ
26 Mart - 27 Mart 2021

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.epak2021.com
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Ana Bilim Dalı ve Kayseri Çocuk Sağlığı Derneği olarak Erciyes Pediatri Akademisi Kış Kongresinin yedincisini 26-27 Mart 2021 tarihlerinde çevrimiçi düzenleyeceğimizi duyurmaktan ve sizleri aramızda görmekten onur duyarız. Geleneksel hale gelen kongremizde Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları alanının özellikle genel pediatri ve aile hekimlerini ilgilendiren en temel konuları son bilimsel gelişmelerle birlikte alanının yetkin bilim insanları tarafından tartışılacaktır.

Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi, 50 yılı aşkın süredir başta Kayseri ve çevresi olmak üzere tüm ülkemize ve hatta artık bölgemizdeki ülkelere sağlık hizmeti veren önemli bir kurumdur. Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Ana Bilim Dalımız yaklaşık 40 yıldır temel tıp eğitiminin yanı sıra genel pediatri ve pediatrinin yan dalları alanında çok sayıda hekim yetiştirmiştir. Bugün bu hekimler ülkemizin dört bir yanında sağlık hizmeti ve önemli akademik görevler üstlenmektedir. Güncel bilgilerin paylaşılacağı çevrimiçi kongremizde siz değerli katılımcılarımızla birlikte olmayı diliyorum.

Prof. Dr. Duran ARSLAN
Kongre Başkanı
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ABD Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin