6. Disiplinler Arası Üroonkoloji Toplantısı

KONGRE TARİHİ
14 Aralık - 16 Aralık 2018

KONGRE ŞEHRİ
Belek, Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Xanadu Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.disiplinlerarasiuroonkoloji.org
DAVET
Değerli Meslektaşım;

Bu yıl altıncısını düzenleyeceğimiz Disiplinler Arası Üroonkoloji Toplantısı’nda ürogenital kanserlere farklı disiplinlerin yaklaşımını ve birlikte başarıyı nasıl yakalayabileceğimizi tartışacağız.

Ürogenital kanserlerin tanı ve tedavisinde son yıllarda büyük gelişmeler yaşanmış olup daha iyi sonuçlar elde edilmesi için neler yapılması gerektiği önem taşımaktadır. İlk toplantımızı yaptığımız 2008 yılında Radyasyon Onkolojisi, Tıbbi Onkoloji ve Üroloji disiplinlerinin konularını ağırlıklı olarak tartışırken bu yılki toplantımız ek olarak Patoloji, Genetik, Radyodiagnostik ve Nükleer Tıp’daki gelişmelerin ve multidisipliner yaklaşımların tartışıldığı bir toplantı olacaktır.

Bu toplantıda ürogenital kanserlerin tanı ve tedavisinde hizmet veren hekimlerimizle birlikte daha iyiyi nasıl bulabiliriz tartışmalarının yapılacağını umuyor, sizleri 14-16 Aralık 2018’da Antalya’da yapılacak olan 6. Disiplinler Arası Üroonkoloji Toplantısı’na davet etmekten onur duyuyorum.

Hep birlikte adım adım başarıya…..

Saygı ve Sevgilerimle,

Dr. Mahmut Gümüş
Düzenleme Kurulu Adına

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin