5. Uluslararası Katılımlı Deneysel Hematoloji Kongresi

KONGRE TARİHİ
27 Nisan - 29 Nisan 2018

KONGRE ŞEHRİ
Malatya, Türkiye
KONGRE YERİ
Double Tree by Hilton Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.deneyselhematoloji2018.com
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız ve Sevgili Öğrencilerimiz,

Malatya Üniversitesi’nin ev sahipliğinde 27 - 29 Nisan 2018 tarihlerinde, Malatya’da 5. Uluslararası Katılımlı Deneysel Hematoloji Kongresi’ni düzenleyeceğimiz bilgisini sizlerle paylaşmaktan mutluluk duymaktayız.

5. Uluslararası Katılımlı Deneysel Hematoloji Kongresi’nde, hematoloji, iç hastalıkları, onkoloji, immünuloji, moleküler biyoloji, genetik, tıbbi biyoloji, patoloji, fizyoloji gibi temel, klinik ve uygulamalı bilimlerinden alanlarında uzman bilim insanlarını ve öğrencilerimizi bir araya getirerek interaktif bir ortam yaratmayı hedefliyoruz. Kongremizde temel olarak kanser biyolojisi, akut ve kronik lösemiler, malign ve benign hematoloji, hematolojide temel ve klinik araştırmalar, lösemi genetiği, immunohematoloji, hedefe yönelik tedaviler, hücresel tedaviler gibi önemli ve güncel konuları ele alacağız. IV Uluslararası Katılımlı Deneysel Hematoloji Kongresi’nin temel ve klinik bilmler alanında çalışan bilim insanlarının araştırmalarına ve öğrencilerimizin vizyonlarına önemli katkılar sunacağına inanıyoruz.

Tüm meslektaşlarımızı ve öğrencilerimizi, deneysel hematolojinin temel konularını en güncel hali ile tartışmak ve Malatya’nın etkileyici atmosferini yaşamak üzere 5. Uluslararası Katılımlı Deneysel Hematoloji Kongresi’ne katılmaya davet ediyoruz.

Saygılarımızla.

Deneysel Hematoloji Derneği Yönetim Kurulu Adına
Prof. Dr. Ali Ünal
Başkan

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin