5. Ulusal Hastane ve Kurum Eczacıları Kongresi

KONGRE TARİHİ
07 Mart - 11 Mart 2018

KONGRE ŞEHRİ
Belek, Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Granada Luxury

KONGRE WEB SİTESİ
www.tuked2018.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Ülkemizin ilk Kamu Eczacılığı Derneği olan TÜKED çatısı altında, 7-11 Mart 2018 tarihleri arasında Granada Luxury Belek’te gerçekleştirilecek olan 5. Ulusal Hastane ve Kurum Eczacıları Kongresi’ne sizleri davet etmekten büyük mutluluk duymaktayız.

Kongre bilimsel programı kapsamında gerçekleştirilecek olan oturumlarda İlaç ve Kamu Eczacılığı alanında, ulusal ve uluslararası bilimsel ve güncel gelişmeleri, paydaşlarımız ile birlikte değerlendirme fırsatı bulacağımız, serbest kürsü tarzında oturumlarda sizlerin katkı ve sorularıyla konuları enine boyuna tartışacağımız, yetkili kurumlarla mesleki sorunlarımız ile ilgili olarak, çözüm odaklı adımlar atacağımız, sorunlarımıza yanıtlar bulacağımız bir birliktelik amaçlıyoruz.

Siz değerli meslektaşlarımızı, Mart ayında Antalya’da 5. Ulusal Hastane ve Kurum Eczacıları Kongresi’nde mesleğimizi, geleceğimizi, bilimi ve hayatı konuşarak TÜKED çatısı altında birlikte eğleneceğimiz kongremizde toplanmaya davet ediyoruz.

Ecz. Mustafa Gönen
Tüm Kamu Eczacıları Derneği Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin