5. Sürü Sağlığı ve Yönetimi Kongresi

KONGRE TARİHİ
14 Ekim - 17 Ekim 2018

KONGRE ŞEHRİ
Belek, Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Titanic Otel Deluxe

KONGRE WEB SİTESİ
www.surusagligi2018.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarım ve Sektör Temsilcileri,

Çiftlik Hayvanları Hekimliği Derneği olarak 5. Ulusal Sürü Sağlığı ve Yönetimi Kongresi ve 1.Uluslararası Sürü Sağlığı ve Yönetimi Kongresi’ni 14-17 Ekim 2018 tarihinde Antalya Belek’te Titanic Otel’de gerçekleştireceğiz. Daha önce 4 adet yapılan Sürü Sağlığı ve Yönetimi Sempozyumlarını bu yıl serbest bildirilere yer vererek kongre olarak düzenleyeceğiz. Bu kongremiz ayrıca diğerleri gibi uluslararası konuşmacıların yanı sıra ilk kez yurt dışında serbest bildirilere de açık olacağından 1.Uluslararası Sürü Sağlığı ve Yönetimi Kongresi de olacaktır.

Her bir toplantımıza bir öncekinden daha fazla katılım olmasıyla 4.Sürü Sağlığı ve Yönetimi Sempozyumumuzda katılımcı sayımız 700’ü aşmıştır. Bu kongremizde katılımcı sayısının daha fazla olacağı şimdiden öngörülmektedir. Sığır yetiştiriciliği, beslenmesi, üreme ve sağlık konularının çok yönlü ele alınacağı bu kongrede yurt dışından ve yurt içinden alanlarında uzman birbirinden değerli konuşmacılar yer alacaktır. Kongrede serbest sözlü ve poster bildirilerin olması çeşitliliği artıracaktır. Sözlü serbest bildiri ve poster bildiler arasında dereceye girenler belirlenecektir.

Sektörün lider toplantısı olan bu kongreye katılımcıların ilgisi, bizleri bu organizasyonların daha iyisini yapmaya teşvik etmektedir. Bugüne kadar gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Bilimsel programlarla sizlerin ilgisini çeken sunumları ile tüm konuşmacılarımıza teşekkürü bir borç biliriz.

Kongremizde sığırcılık sektöründeki şirketlerin özel sunumları ve standlardaki bilgi alışverişleri, sektördeki yenilikleri takip etmek açısından da fırsat olacaktır. Kongremize bugüne kadar destek veren tüm sponsorlarımıza teşekkür eder, bundan sonra da desteklerinin devamını dileriz.

Yoğun bilimsel program yanında kongreye katılan tüm meslektaşlarımızın ve katılımcıların Titanic Belek Otel’de hoşca vakit geçirebileceklerini umarız. Sizleri kongremize davet eder, kongremizde görmekten memnunluk duyacağız.

Saygılarımızla

Prof. Dr. Hasan BATMAZ
Çiftlik Hayvanları Hekimliği Derneği ve Düzenleme Kurulu Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2019 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin